صفحه اصلي > اخبار   


نماینده ولی فقیه در استان یزد:

موفقیت انقلاب در طول ۴۰ سال گذشته به برکت خون شهدا بوده است

 آیت الله محمدرضا ناصری‌یزدی در جمع کارگزاران حج تمتع استان یزد با اشاره به اینکه خدمت به زائران کاری بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است اظهار داشت: حضور زائران به سوی خانه خدا در جهت مسافرت کردن برای تفریح و گذراندن وقت و تجارت دنیایی نیست بلکه هجرت دل است و روح انسان باید به سوی خداوند متعال هجرت کند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه مدیران و مسئولان کاروان‌های حج و زیارت باید حالات معنوی این سفر را به خوبی درک و در انتقال این حالات و اهمیت سفر معنوی حج به زائران کوشا باشید افزود: آنها باید آگاه باشند که حج یک سفر روحانی است و سفر جسمانی نیست.

امام جمعه یزد زائران حج تمتع را سفیران انقلاب اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: این زائران در رفتار، حجاب و دین خود دقت داشته باشند و کسانی که برای اولین بار در این سفر معنوی شرکت می‌کنند باید نسبت به تمام مسائل آگاهی داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه خدمت به زائران بسیار ارزشمند است تصریح کرد: مدیران کاروان و کسانی که برای نخستین بار در این سفر معنوی حضور پیدا می‌کنند باید نسبت به فعالیت و کارهای خود در خدمت زائران آگاهی داشته و بدانند که این کارها، ثواب دنیا و آخرت برایشان به دنبال دارد.

رئیس شورای حوزه علمیه یزد با بیان اینکه موفقیت چهل ساله انقلاب ثمره تلاش‌های امام راحل، رزمندگان و ملت جمهوری اسلامی بوده است یادآور شد: البته با توجه به اینکه نیت این افراد بزرگ خدایی بوده، سبب شده که دشمن نتواند در این سال‌ها گزندی به جمهوری اسلامی وارد کند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: زائران خانه خدا در دعاهایشان حفظ جمهوری اسلامی و بزرگان انقلاب را در دعاهایشان فراموش نکنند و نابودی آل سعود، آمریکا و دشمنان اسلام و انقلاب را از خدای متعال درخواست کنند.

پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - ١١:٥٦

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: