صفحه اصلي > اخبار   


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:

کتاب مقالات برگزیده کنگره حاج شیخ غلامرضا یزدی منتشر شد

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدشریف حسینی کوهستانی در آیین اختتامیه اظهار داشت: تکریم و تجلیل از عالمان دینی بر اساس روایات و آیات، تکریم و تجلیل از خداست و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد تصریح کرد: شاید بعضی افراد در استان و دیگر نقاط کشور خیلی به سبقه علمی آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی واقف نبودند ولی امروز با بیانات آیت‌الله استادی بخشی از شخصیت علمی این عالم معرفی شد.

وی افزود: بالغ بر 45 مقاله به دبیرخانه این کنگره رسید و کتابی که تحت عنوان فاتح قلوب امروز رونمایی شد، مجموعه مقالات این کنگره است که با اشراف آیت‌الله استادی و آیت‌الله ناصری یزدی منتشر شد.

دبیر علمی کنگره حاج شیخ غلامرضا یزدی(فقیه خراسانی) ادامه داد: قطعا آثاری که در این کنگره به چاپ رسید می‌تواند برای نسل جوان بسیار تاثیرگذار و نقش آفرین باشد و سعی شده که داستان‌های منتشر شده و روایت‌ها به قلمی روان و ساده باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: بعید است با توجه به بار علمی بسیار بالای کتاب‌های منتشر شده و همچنین جذابیت بالایی که از آن برخوردارهستند، کسی بدون مطالعه کامل کتاب‌ها را رها کند.

حسینی کوهستانی با اشاره به برگزاری کنگره این بزرگ مرد عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با این کنگره حداقل بخشی از عظمت و بزرگواری این عالم و روحانی برجسته را به مردم معرفی کنیم.

دبیر علمی کنگره مرحوم حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی(یزدی) خاطرنشان کرد: قطعا چهره‌های برجسته دینی در جامعه لازمه حیات بشری هستند و حاج شیخ در این زمینه به خوبی نقش خود را ایفا کرد.

پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٣:٠٢

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: