صفحه اصلي > اخبار   


امام جمعه یزد:

دشمنان انقلاب از مطالبه به حق مردم سواستفاده کردند

امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمنان انقلاب از مطالبه به حق مردم سوء استفاده کردند گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه رفع مشکلات اقتصادی جامعه است.

 آیت الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در راهپیمایی با شکوه مردم یزد که در محکوم کردن اغتشاشات اخیر برگزار شد، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از زمان پیروزی تا به الان با دشمنی‌های متعدد استکبار روبه رو بوده، اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب در طول این سال‌ها تمام فتنه‌ها و توطئه‌ها را علیه ملت ایران پیاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: استکبار زمانی که دید نمی‌تواند در برابر پیروزی انقلاب ایستادگی کند، ایران را با توطئه منافقین و جنگ صدام روبرو کرد و به خیال خود می‌خواست با این توطئه‌ها انقلاب اسلامی ایران را سرنگون کند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: با شکست دشمن در جنگ هشت ساله و پایان قائله منافقین، دشمن رو به فتنه‌ها و توطئه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی و فرهنگی آورد.

ناصری یزدی با تاکید بر اینکه آمریکا و دیگر همپیمانانش هیچ زمانی حتی یک لحظه دست از دشمنی با ملت ایران برنداشته‌اند، گفت: اینکه فکر کنیم استکبار قدمی برای کمک به مردم ایران برداشته یا بر می‌دارد کاملا اشتباه است و آن‌ها همیشه و در همه حال در حال توطئه چینی علیه ملت ایران بوده‌اند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: در طول بیش از 38 سالی که از پیروزی انقلاب می‌گذرد  ملت ایران با پشتیبانی از ولایت فقیه و با بصیرت بالای خود نگذاشتند که دشمن به اهداف خود دست پیدا کنند و همیشه با تبعیت از فرامین ولی فقیه، فتنه‌های دشمنان را نقش برآب کردند.

وی با تاکید بر اینکه در این دوران شناخت حق از باطل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، عنوان کرد: یکی از اهداف شوم دشمنان این است که جای دوست و دشمن و حق و باطل را در بین مردم ایران عوض کند و چند دستگی و اختلاف در کشور به وجود آورد اما ملت ایران هم با بصیرت خود، دوست را از دشمن تشخیص می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد از مهم‌ترین اهداف دشمن در ایجاد فتنه‌ها را دور کردن ملت از ولایت فقیه، ایجاد اختلاف در بین ملت ایران، سست کردن ارزش های انقلاب و ناامن کردن ایران دانست و ادامه داد: تبعیت از ولایت فقیه تنها راه نجات ملت ایران از فتنه‌های دشمنان است و در طول سال های گذشته هم با تبعیت مردم از رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی ایران از فتنه‌ها سرافراز خارج شد.

ناصری یزدی با تاکید بر اینکه دشمن در فتنه اخیر از مطالبه به حق مردم سوء استفاده کرد و سعی در ناامن کردن ایران داشت، گفت: مردم نسبت به وضعیت اقتصادی و برخی مشکلات دیگر گلایه‌هایی داشتند که دشمن سعی کرد این گلایه‌ها را به فتنه بزرگی علیه نظام تبدیل کند.

امام جمعه یزد افزود: مسئولان باید مطالبات و گلایه‌های مردم را به خوبی بشناسند و زمینه‌ای را فراهم کنند که مشکلات مالی و اقتصادی آن‌ها برطرف شود.

وی خدمتگذاری به مردم را بالا‌ترین ارزش دانست و گفت: مسئولان باید بدانند که همیشه خدمتگذار مردم هستند و این انقلاب هرچه که دارد از همین مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد به تاکیدات مقام معظم رهبری به تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در صورتی که تا به الان اقتصاد مقاومتی در کشور محقق شده بود، الان این مشکلات اقتصادی وجود نداشت.

ناصری یزدی تصریح کرد: مسئولان باید بیش از پیش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی تلاش کنند چرا که تنها راه رفع مشکلات اقتصادی کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی است.

دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦ - ١٤:٠١

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: