صفحه اصلي > اخبار   


پروژه‌های شهری یزد بر‌اساس فرهنگ و ارزش‌های دینی مردم طراحی شود‌

امام جمعه یزد:

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر یزد با وی، با اشاره به اینکه یزد از سبقه دینی بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: در طراحی‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌هایی که در شهر یزد انجام می‌شود، حتما باید به این سبقه دینی توجه لازم صورت پذیرد.

وی افزود: اکثریت مردم یزد به بحث فرهنگ دینی خود توجه ویژه‌ای دارند و لازم است که این دغدغه در بین مدیران شهری هم وجود داشته باشد و تمام پروژه‌ها با توجه به این موضوع انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه موضوع دیگری که در مدیریت شهری یزد باید مورد توجه قرار گیرد را بحث چهره و نمای شهری دانست و خاطرنشان کرد: مدیریت شهری یزد باید به بحث زیبایی بصری شهر توجه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: مردم یزد ویژگی‌های بسیار زیادی دارند و همین موضوع وظیفه مسئولان را سنگین‌تر می‌کند و باید با تمام توان و به بهترین نحو ممکن برای آنها فعالیت و کار کرد.

ناصری یزدی تصریح کرد: مردم یزد نظراتشان را به مدیران منتقل می‌دهند و در صورتی که متقاعد شوند که فلان طرح یا پروژه به نفع شهر آنهاست قطعا حمایت و همکاری لازم برای تحقق آن را انجام می‌دهند.

امام جمعه یزد بیان کرد: زمانی که مردم توجیه شوند، و با آنها مستقیم ارتباط برقرار شود و بدانند که شهردار شهرشان با آنها ارتباط دارد و از مشکلاتشان اطلاع دارد حتما با وی همکاری لازم را برای پیشبرد اهداف شهر دارند.

وی گفت: این همکاری مردم سبب می‌شود که در صورت وجود برنامه درست و دقیق در یزد به راحتی بتوان کار کرد و اهداف تعیین شده را به درستی محقق کرد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: به ویژه در موضوع فعالیت‌های شهرداری این حساسیت به درستی وجود دارد که باید با مشارکت مردم و با ایجاد همکاری دقیق و منظم اقدام کرد.

ناصری یزدی خاطرنشان کرد: از دیگر موضوعاتی که شهر یزد به آن نیاز دارد ایجاد نشاط و شادابی بر اساس فرهنگ دینی در جامعه است که می‌توان با همکاری مردم به خوبی این موضوع را ایجاد کرد.

شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - ١٤:١٧
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: