صفحه اصلي > اخبار   


پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد به مناسبت گراميداشت يوم الله 13 آبان»

 
امروز روز مبارزه با استکبار جهانی معنا و مفهوم دیگری دارد؛ امروز، ایران اسلامی پیشتاز ملت هایی است که بر زورگویی های جهانی «نه» می گویند و نمی خواهند زیربار ظلم بروند، ایران اسلامی با قوّت تمام در برابر استکبار جهانی به سردمداری آمریکا ایستاده و نه تنها در برابر ظلمش قد خم نمی کند بلکه خاری در چشمان تنگ نظر سیاستمداران آن شده است.

امروزه نبرد ایران اسلامی با آمریکا مصداق بارز حق در برابر باطل و اسلام در برابر کفر است، آمریکا آخرین برگش را که تحریم‌ها است بر زمین زده و ان‌شاء‌الله مردم مقاوم ما در برابر تحریم های ناحق او ایستادگی کرده و مانند گذشته به پیروزی خواهند رسید که این پیروزی ان شاء الله پیروزی نهایی خواهد بود.

مردم عزیز و شریف ایران علی رغم تنگناهای اقتصادی موجود بار دیگر ثابت خواهند نمود که خون کربلائیان در رگهایشان موج می زند و حاضر نیستند سر تعظیم در برابر ستمگران فرود آورند. «هیهات من الذله»؛ این شعاریست که برای همیشه تاریخ ورد زبان حق جویان است و این شمشیری است که با آن می توان در برابر ظالمان ایستاد و آنان را شکست داد.

هنوز خاک کربلا با خون اصحاب حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)سرخپوش است و سیدالشهداء‌(ع) است که فریاد بر می‌آورد «ما هرگز زیر بار جور نمی رویم و تا آخر می ایستیم» روز سیزده آبان امسال هم مردم عزیز استان همپای دیگر هموطنانمان شعار «مرگ بر آمریکا» را کوبنده تر سر می دهند و همراه با رهبرشان ندا می دهند ما تا زنده ایم با آمریکا سازش نخواهیم کرد.

انتظار می‌رود مردم عزیز خصوصاً فرهنگیان و دانش آموزان استان و کشور در مراسم 13 آبان امسال هم به مانند سالهای قبل حضور پرشور داشته و بار دیگر با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با آرمان‌های امام خمینی‌(رحمته الله علیه) بیعت نمایند.
شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧ - ١٨:١٣

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: