صفحه اصلي > اخبار   


مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی نماینده ولی فقیه در استان،نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبریو استاندار یزد برگزار می شود

اطلاعيه مشترك نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد،نماینده مردم شریف استان یزد در مجلس خبرگان رهبری و استاندار يزد در خصوص مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی در یزد

رحلت جانگداز مبارز و مجاهد نستوه و یار همیشگی حضرت امام خمینی(ره) و رفیق جدائی ناپذیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، موجی از غم و اندوه را در میان همسنگران آن عزیز، روحانیون و علما، دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم ایجاد نمود و تشییع جنازه با شکوه ایشان، در تهران و در میان دریایی از مشتاقان و ارادتمندان، نشان داد جایگاه آنان که صادقانه کمر به خدمت این مردم می بندند و اهداف مقدس انقلاب اسلامی را با تعهد و تلاش خود ادامه می دهند و راه امام و رهبری معظم را دنبال می کنند. در دلها و قلبهای مردم است. و این عشق مردم به خادمین انقلاب اسلامی همیشگی و ماندگار خواهد ماند.
ضمن تسلیت مجدد فقدان این استوانه انقلاب اسلامی و عالم مجاهد همیشه در صحنه، به اطلاع عموم مردم شریف استان یزد می رسانیم، که مجلس بزرگداشت آن مرحوم روز پنجشنبه 23 دی ماه از ساعت 8:00 الی 10:00 صبح در مسجد روضه محمدیه(حظیره) برگزار می گردد.

انتظار داریم جهت تکریم شخصیت کم نظیر دینی، علمی، فرهنگی، سیاسی و مدیریتی آن عزیز سفر کرده، مردم شریف و قدرشناس یزد در این مراسم بطور همه جانبه شرکت نمایند.


«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»

چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥ - ١٠:٢٩