صفحه اصلي > اخبار   


آمریکا همیشه به‌دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی است

 آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از ارزش‌های بسیار والایی برخوردار است که لازم است این ارزش‌ها را به جهانیان انتقال دهیم. یکی از مسائلی که باید در این زمینه به آن توجه صورت گیرد، ارائه شناخت صحیح از اهداف انقلاب اسلامی ایران به جامعه به ویژه نسل جوان است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: متاسفانه مسئولان نظام آن طور که لازم است در زمینه معرفی انقلاب، اهداف و دستاوردهای آن به جهانیان توجه نداشته و نتوانسته‌اند انقلاب را در خارج از کشور به درستی معرفی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای خود، به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب حمله کرده و تمام تلاش خود را برای تخریب انقلاب در جهان انجام می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد تصریح کرد: لازم است که اهداف انقلاب را بیش از پیش به جامعه منتقل کنیم چرا که از جمله مهمترین راه‌های تثبیت و پایداری انقلاب اسلامی ایران همین موضوع است.

آیت الله ناصری با اشاره به اینکه دشمنان به ویژه آمریکا در طول سال‌های پس از انقلاب از راه‌های مختلف سعی بر ضربه زدن به ایران را داشته‌اند، گفت: مسئولان نظام باید تمام تلاش خود را برای پیشگیری از این توطئه‌های دشمنان که با هدف نفوذ صورت می‌گیرد، به کار گیرند.

جمعه ١٠ دی ١٣٩٥ - ١٩:٤٤