صفحه اصلي > اخبار   


امام جمعه يزد:

كار در حوزه راه و حمل و نقل بايد به صورت جدي و انقلابي دنبال شود

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد گفت: كار در حوزه راه و حمل و نقل بايد به طور جدي و انقلابي دنبال شود تا هر چه سريع‌تر نتايج مطلوب حاصل شود.

آيت‌الله محمد رضا ناصري یزدی در ديدار با مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد و معاونان وي با اشاره به اينكه مسائل حوزه راهداري و حمل و نقل جاده اي هم حساس است و هم ضروري، اظهار داشت: لازم است به فكر كارهاي جديد، خوب، وسيع و پرمايه باشيد.

وی عنوان كرد: يكي از اقداماتي كه بايد در برنامه قرار گيرد، دو بانده كردن جاده يزد - طبس است زيرا رفت و آمد در اين محور افزايش يافته و دو بانده شدن آن بسياري از مشكلات را كاهش مي دهد.

امام جمعه يزد با تاكيد بر اهميت مسائل حوزه راه و حمل و نقل تصريح كرد: در شرايط فعلي بايد كارها به صورت جدي و انقلابي حل شود و ديگر وقت معطلي براي فراهم شدن مقدمات نيست.

ناصري ضمن خوشامدگويي به مديركل جديد راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد بيان كرد: اميدواريم حضور مديركل جديد بتواند كارهاي بر زمين مانده را هرچه سريع‌تر به مرحله اجرا درآورد.

وي تاكيد كرد: بحث حمل و نقل نيز بسيار حائز اهميت است و بايد به سرعت ساماندهي شود، به ويژه توقفگاه‌هاي بين جاده‌اي بايد براي نماز و استراحت مردم ساماندهي گردد.

ناصري خاطرنشان كرد: مردم اكنون در سختي هايي قرار دارند اما در ادارات بايد تلاش شود تا شرايط آسايش مردم فراهم شود و همه بايد تلاش كنيم تا رضايت خدا و مردم تامين گردد.

پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ - ١٥:٣٠

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: