صفحه اصلي > اخبار   


نماینده ولی فقیه در استان یزد:

تشکیلات امر به معروف و نهی از منکر در کشور تقویت شود

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه دشمن ناجوانمردانه رخدادهای کشور ما را در جهان بزرگ نمایی می‌کند گفت: دشمن ناجوانمردانه رخدادهای کشور ما را در جهان بزرگ نمایی می‌کند.

آیت‌الله محمد‌رضا ناصری یزدی صبح امروز در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با وی، با بیان اینکه حرکت نیروی انتظامی و برنامه‌ریزی‌هایش در تمام حوادث و برخوردها به خوبی عمل و کار شد اظهار داشت: در مقابل این حساسیت، دنیا و به خصوص ضد انقلاب‌ها دنبال هر سوژه‌ای در کشور جمهوری اسلامی ایران هستند تا بتوانند آن را در جهان بزرگ نمایی کنند.

امام جمعه یزد با تأکید بر اینکه حساسیت‌ها نسبت به ایران در خارج از کشور خیلی ناجوانمردانه و ظالمانه است تصریح کرد: در فرانسه تظاهرات شد و بیش از 500 ماشین به آتش کشید اما عادی از کنار آن می‌گذرند ولی اگر در ایران چند نفر به میدان بیایند آن را بزرگ جلوه می‌دهند.

وی با بیان اینکه عربستان صعودی بدترین جنایت‌ها را در جهان انجام می‌دهد ولی به خاطر پرداخت پول به آن‌ها، بر تمام کارهای ناجوانمردانه‌شان سرپوش می‌گذارند افزود: اما دشمنان اسلام و انقلاب، جمهوری اسلامی ایران که دنبال نجات دو کشور مسلمان بوده را جنایتکار عنوان می‌کنند.

ناصری یزدی خاطرنشان کرد: با تمام توطئه‌های شوم دشمن، نیروی انتظامی به خوبی درخشید، چون خدا با این عزیزان است و با توجه به اینکه برای رضای خدا و حفاظت و امنیت بندگان خدا و حفظ ارزش‌ها و انقلاب تلاش می‌کنند بدون شک عنایت خدا با آن‌ها همراه است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: الآن در ارتباط با مسئله بی‌حجابی‌ها و برخی از چالش‌ها از نظر فساد و مجالس لهو و لعب چیزی که در کشور مشخص است این است که هیچ کس برای ساماندهی آن برنامه ریزی نکرده است و به این مسائل توجهی نمی‌شود.

امام جمعه یزد با تأکید بر اینکه نیازمند تقویت و برنامه ریزی در تشکیلات امر به معروف و نهی از منکر در کشور هستیم گفت: این افراد مسائل مختلف مانند حد و حدود حجاب را در کشور ساماندهی کنند که چگونه با این مسائل برخورد شود.

وی اظهار داشت: این افراد را در امکان مختلف مانند پارک‌ها ساماندهی کنند که اگر در موردی نیاز به تذکر بود نیروهای آموزش دیده‌ای در آنجا باشند که نحوه برخوردشان سبب از بین رفتنشان نیروی انتظامی نشود.

شنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٠:٠٠

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: