صفحه اصلي > اخبار   


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:

بهبود وضعیت معیشت مردم مورد توجه مسئولان قرار گیرد

آیت الله محمد رضا ناصری یزدی در خطبه‌های نماز جمعه یزد با گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) با تأکید بر ترویج شادی حلال در جامعه اظهار داشت: مساجد و حسینیه‌های استان یزد در این ایام باید برگزار کننده مراسم‌های جشن و سرور و ذکر فضائل اهل‌ بیت (ع) باشند و نباید در این زمینه کوتاهی صورت گیرد.

امام جمعه یزد ادامه داد: همانگونه که در استان دارالعباده یزد مراسم‌های عزاداری به خوبی و با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود، در ایام شادی ائمه معصومین (ع) نیز باید میزبان خوبی برای اهل بیت (ع) باشند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم غیور جمهوری اسلامی سبب اقتدار امروز کشور ایران در سطح جهان شده است تصریح کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید پاسدار ارزش‌های انقلاب و مجاهدت‌هایی که در این مسیر انجام گرفته باشند.

وی توجه به نیروهای مردمی داخل کشور و توانمندی‌های نیروهای کارآمد و انقلابی را خواستار شد و گفت: بهبود وضعیت معیشتی مردم از مواردی است که مسئولان باید با دقت نظر بیشتر در این زمینه فعالیت کنند.

 ناصری یزدی با اشاره به اینکه باید به نحوی عمل شود که معضلات اقتصادی در کشور کاهش یابد افزود: استفاده از نظرات نخبگان کشور، توانمندسازی جوانان و تربیت دانشجویان و دانش‌آموزانی متعهد و کارآمد و همچنین تعامل بیشتر با آن‌ها و مبارزه جدی با قاچاق و واردات بی‌رویه را از جمله مواردی دانست که باید نسبت به آن توجه شود و مردم نیز باید به خوبی از تولیدات داخلی حمایت کنند.

امام جمعه یزد در ادامه به توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در طول چهل سال پیروزی جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش‌ها برای براندازی نظام جمهوری اسلامی از سوی بدخواهان و دشمنان بی شمار است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد در پایان تصریح کرد: ملت غیور جمهوری اسلامی ایران در این سال‌ها به خوبی در مقابل دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده و می‌کنند و برای پایداری این نظام و انقلاب هیچ گاه کم کاری نمی‌کنند.

جمعه ١٠ فروردين ١٣٩٧ - ١٣:٣٣

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: