صفحه اصلي > اخبار   


پیام تشکر مشترک از مردم به مناسبت حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

« پیام تشکر مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ، نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و استاندار یزد از مردم به مناسبت حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن »

مردم شریف و گرامی استان یزد

با سلام
بر خود لازم میدانیم از حضور مؤثر و شکوهمند شما مردم متدیّن و ولایتمدارکه با عشق و علاقه به انقلاب اسلامی خود و به آرمان های بنیانگذارآن، حضرت امام خمینی(ره) در صفوفی فشرده و متراکم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمودید صمیمانه عرض ارادت و تشکر نماییم و از خدای بزرگ مسئلت نماییم که این مردم بزرگوار را از انقلاب اسلامی جدا نسازد و همواره ما را قدردان آن همه محبت و اراده بی بدیلشان نسبت به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی بگرداند.
الحق و الانصاف با حضورتان در راهپیمایی 22 بهمن امسال سنگ تمام گذاشتید. شما به دنیا ثابت کردید که حساب پشتیبانی از انقلاب از امور دیگر جداست و هرگز ناملایمات نمی تواند شما مردم را از این دستاورد بزرگ الهی جدا سازد.
حضورتان بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان خصوصاً امریکای وحشی و اسرائیل جنایتکار بود و آنان با تبلیغات وسیع خود باز هم تن به شکست دادند و با دروغ پردازی های خود رسوا شدند.
عشق و علاقه مردم به انقلاب و اسلام و ولایت باید اراده مسئولین را در خدمتگزاری به این مردم شریف مضاعف سازد و هر چه در توان دارند برای این مردم در طبق اخلاص گذارند.
خداوند مردم شرافتمند ایران اسلامی را در کنف حمایت خود سلامت و محفوظ دارد و انقلاب و جمهوری اسلامی را همواره پایدار و برقرار نماید.

«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»


و من الله التوفیق

محمدرضا ناصری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد

 

ابوالقاسم وافی
نماینده مردم شریف استان یزد در مجلس خبرگان رهبری

 

محمود زمانی قمی
استاندار یزد

يکشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٦ - ١٨:٠٣

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: