صفحه اصلي > اخبار   


پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت بیست وششم مردادماه، سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی


پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت بیست وششم مردادماه، سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی

بیست وششم مردادماه سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی گرامی را می داریم و به اُسرای ارجمندی که با تأسی از خواهر با وفای حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام زینب کبری سلام الله علیها پیام استقامت و وفاداری به ولایت را به جهانیان ابلاغ نمودند سلام و درود می فرستم.

عزیزانی که در زندانهای بعثیون همه ناملایمات و شکنجه ها را تحمل نموده و علی رغم وعده های کاذب دنیایی دست از مرام و مسلک امام خمینی(ره) و مراد و مرشدشان برنداشتند و از خود الگویی ساختند که امروزه بسیاری از جوانان متعهد در کشور عراق و ایران با ایمان بالای خود در برابر دشمنان شیعه با تمام توان می ایستند و دشمن را وادار به تعظیم در برابر این اراده پولادین می نمایند.

قصه اُسرای جنگ تحمیلی چیزی نیست که با یک مطلب و یک مقاله و داستان بشود ادا نمود. حکایات آنان را باید اهل هنر وادب به رشته تحریر و تصویر درآورند و به آیندگان و جوانانی که جنگ تحمیلی را درک نکرده اند به خوبی نشان دهند.

خداوند اجر عظیم خود را نثار این فداکاران و جان نثاران نماید و در بهشت پاداش ابدی عنایت فرماید.


«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»

 


ومن الله التوفیق
محمد رضا ناصری
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد

پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦ - ١٤:١٠