صفحه اصلي > اخبار   


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم شریف استان یزد در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس، فقط روز فلسطین نیست روز اسلام است. روز حکومت اسلامی است روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم(ص) می دانم و روزی است که باید ما تمام قوای خود را مجهز کنیم این سخن و خواسته بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) است که برای روز قدس اهمیت ویژه ای را قابل بود. باید بدانیم که اسرائیل غاصب نه تنها دشمن فلسطینیان است بلکه دشمن تمام مسلمانان و دشمن جهان اسلام است این غده سرطانی اگر فرصت پیدا کند برنامه غاصبانه از نیل تا فرات بلکه تا خلیج فارس را پیاده می کند و بر سر مسلمانان آن می آورد که بر سر فلسطینیان مظلوم آورد.

بنابراین روز قدس مخصوص ایران نیست روز دنیای اسلام است و مسلمانان باید حضور خود را برای دفاع از سرزمین های اشغالی نشان بدهند و در این زمان عجیب اینست که بعضی از سردمداران نابخرد عرب به اسم اسلام و دفاع از حقوق مسلمانان با اسرائیل طرح دوستی می ریزند و به جای نفرت به آنها لبخند می زنند و با آن غاصبان آشتی برقرار می کنند اینجاست که بر ملت های مسلمان مخصوصاً عموم ملت عرب فرض است که این تحقیر و خفت را نپذیرند و زیر توجیهات بی پایه شیوخ خائن خود نروند و از قدرتهای شیطانی نهراسند و با اعتماد به خداوند تعالی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان به پا خیزند و دست جنایتکاران را از کشورهای خود کوتاه نمایند و آزادی قدس شریف و فلسطین را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و ننگ سلطه صهیونیسم و آمریکای خیانتکار را از دامن خود بزدایند و روز قدس را همواره زنده نگهدارند.

اینجانب از مردم بزرگوار استان یزد تقاضا دارم همچون سالهای گذشته در صفوف به هم فشرده این روز مقدس را پاس دارند و به جنایتکاران صهیونیسم و حامیان آنها و دست نشاندگانشان که به اسم اسلام و حکومت اسلامی دست به جنایات متعدد می زنند نشان دهند که ایران اسلامی از هیچ قدرتی نمی هراسد و همواره پشتیبان محرومین و مظلومین خواهد بود.

«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»

ومن الله التوفیق 
محمدرضا ناصری یزدی

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد

ابوالقاسم وافی

نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری

 

پنج شنبه ١ تير ١٣٩٦ - ١٥:٢٦

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: