صفحه اصلي > اخبار   


پیام مشترک نمایند ولی فقیه در استان یزد و نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت انتخابات

اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال


«پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا »

هُوَ الَّذي أَيَّدَكَ بِنَصرِهِ وَبِالمُؤمِنينَ (سوره مبارکه انفال آیه 62)

ملت بزرگ و شهید پرور ایران در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گرفته است. انتخابات نماد عزت و اقتدار نظام،‌ تجدید عهد با آرمانهای بلند بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام(قَدَّسَ اللهُ نَفسَهُ) پایبندی به راه شهیدان و پاسداری از دستاوردهای انقلاب به حساب می آید. اینک با توجه به حساسیت مقطع کنونی، توطئه های دشمنان خدعه گر برای تفرقه افکنی میان ملت، گسترش آسیب های اجتماعی و دامن زدن به هجمه های فرهنگی بخصوص در فضای مجازی، تکلیف دینی و ملی اقتضا دارد مردم شریف دارالعباده یزد، برادران و خواهران، جوانان و سالخوردگان در انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال 1396 شرکت چشمگیر داشته باشند و با استعانت از خدای متعال، نظام مقدس اسلامی را از گزند اشرار و نقشه های شوم استکبار در امان بدارند.

رهبر بزرگوار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دام ظله العالی) همواره انتخابات را از مهمترین مظاهر مردم سالاری دینی دانسته و آراء ملت را پشتوانه نظام و مقبولیت آن معرفی می کنند. انتظار می رود همگان توفیق داشته باشیم با توکل به خداوند و استغاثه از حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه با آراء خود که امانت الهی است فردی اصلح، با تقوا، امین و استکبار ستیز را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم تا بتواند با استفاده از منابع ملی، به کار گرفتن نیروهای انقلابی، خدمت به محرومین و توجه ویژه به اشتغال و تولید استقلال و خودکفایی کشور را در سایه فرهنگ انسان ساز اسلام محقق سازد.

همچنین مردم بصیر و ولایتمدار استان با گزینش افراد خدمتگزار، متدین و دلسوز در شورای اسلامی زمینه آبادی و پیشرفت را برای شهر و روستا آنگونه که شایسته است فراهم آورند. از خداوند مهربان مسئلت می نمائیم دلهای ما را با آنچه که رضای ذات مقدسش می باشد معطوف دارد.

«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»


ومن الله التوفیق ومن الله التوفیق

محمدرضا ناصری

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد

ابوالقاسم وافی
 نماینده مردم شریف استان درمجلس خبرگان رهبری

چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٣:٤٣
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: