نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد از ایستگاه مشاوره حقوقی و قضایی در جوار مزار شهدای گمنام میدان امیرچخماق یزد بازدید کرد.

در این ایستگاه که امروز به منظور ارائه خدمات قضایی و حقوقی به مردم راه اندازی شده، تمام مقام‌های ارشد قضایی استان و مدیران کل دستگاه وابسته به قوه قضاییه حضور داشتند و به مردم در راستای حل مشکلات آنها مشاوره و راهنمایی می‌دهند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری سه‌شنبه شب با حضور در این ایستگاه ضمن تقدیر از دستگاه قضایی استان یزد برای راه اندازی این ایستگاه اظهار داشت: این حرکت‌ها باید استمرار پیدا کند تا مردمی که آگاهی و اطلاعات لازم در زمینه های حقوقی و قضایی ندارند، آگاه شوند.

وی بیان کرد: سایر دستگاه‌های استان یزد نیز باید در این زمینه اقدام کنند و از دستگاه قضایی الگو بگیرند و به مردم خدمات و مشاوره ارائه دهند.

ناصری عنوان کرد: بسیاری از مردم از خدمات دستگاه‌های مختلف و شیوه رفع مشکلات خود اطلاعات درستی ندارند و برقراری این ایستگاه‌ها می‌تواند برای آنها بسیار راهگشا باشد.

وی، خدمت به مردم و گره گشایی از امور آنها را بسیار ارزشمند خواند و گفت: خدمت به بندگان خدا و دلسوزی برای آنها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب بسیار است.