نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمنان در صدد منحرف کردن انقلاب هستند، گفت: دلسوزان انقلاب باید به میدان بیایند و اجازه ندهند این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است، از مسیر درست خود منحرف شود.

آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار با فرماندهان یزد در دوران دفاع مقدس با تاکید بر اهمیت حفاظت و حراست از انقلاب اظهار داشت: امام حفظ انقلاب را از اوجب واجبات می‌دانست زیرا این انقلاب یک انقلاب منحصر به فرد در دنیاست و هم از نظر معنویت، اسلامیت و خدایی بودنش بی‌نظیر است و هم انقلابی در مسیر پیاده شدن آرمان‌های امام حسین(ع) است.

وی با بیان اینکه نسخه انقلاب، نسخه حرکتی است که امام حسین(ع) داشت و بر همین اساس نیز امام راحل بر حفظ انقلاب تاکید داشتند، افزود: این انقلاب پیاده کننده اهداف الهی است و همه ارزش‌ها و خوبی‌ها را زنده کرد و خط بطلان بر ضد ارزش‌ها کشید و از همه مهمتر تحت سلطه زور و اجانب نماند.

ناصری ادامه داد: مدیریت بسیار خوبی که امام در انقلاب داشت و سر بزنگاه توطئه های دشمن را خنثی می کرد، از عجائب مدیریت حضرت امام خمینی(ره) است.

امام جمعه یزد ادامه داد: انقلاب نسخه شفابخش برای انسانیت و حرکت به سوی کمالی است که خدا آن را هدف زندگی انسانها قرار داده است.

وی تاکید کرد: باید بررسی کنیم که چگونه برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم در حفظ انقلاب مثمرثمر باشیم و انقلاب را در تمام مسیرهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و دفاعی به پیش ببریم.

ناصری تاکید کرد: همه آنهایی که در قبال انقلاب احساس وظیفه می‌کنند باید به میدان بیایند و اجازه ندهند انقلابی که با خون هزاران شهید به ثمر نشست، به انحراف کشیده شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه عده‌ای تمام تلاش خود را به کار گرفته که انقلاب را منحرف کنند، تصریح کرد: کتاب‌هایی از نهضت آزادی‌ها منتشر شده که سبک و سیاق انقلاب را کاملا وارونه جلوه داده‌اند و افکار و اندیشه‌های امام را آنگونه که به نفع خودشان است، منتشر کرده اند.

وی تاکید کرد: دلسوزان نظام و انقلاب باید ببینند که این انقلاب از سوی چه کسانی و از چه نقطه ای در حال ضربه خوردن است که از همان نقاط به دفاع برخیزند.

سردار رضا پورشمسی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این دیدار، به بیان شیوه یکی از بزرگترین عملیات‌های آبی خاکی پرداخت و گفت: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با دست خالی، وقایعی را رقم زدند که در ذهن دنیا نمی‌گنجد.